Marefy A – Bučovice B

V sobotu 5. října přivítalo marefské volejbalové áčko tým Bučovic. Netradičně odpoledne, ale z důvodu prodlouženého víkendu a po vzájemné dohodě. I přes větrné počasí si našel cestu do Hliníku slušný počet diváků. V prvním setu jsme využili tzv. lepší stranu ( kdo hraje volejbal ví, že je to proti větru :-), i když se to musí pokaždé říct:-)) ). Dobře jsme podávali a byli celkově lepším týmem téměř ve všech herních činnostech. Bez větších problémů jsme dohráli první set. I ve druhé sadě se nám dařilo, i když je pravda, že kluci z Bučovic hráli svůj spíš průměr… Druhý set byl sice vyrovnanější, ale i přesto áčko zvítězilo 25:20. Do závěrečné sady jsme nastoupili povzbuzení z prvních dvou setů. A bylo to znát. Zase jsme hostům odskočili na několik bodů a náskok neustále udržovali. Dařilo se nám rychle ztrátovat, sem tam i nějaký blok nebo vybojovaný míč v poli. Zápas skončil výhrou Maref 3:0. Áčko podalo celkově opět slušný kolektivní výkon. Ale přece je třeba vyzdvihnout hru Ivoška a Kubíka. Ivo i přes zdravotní potíže velice spolehlivý a Kuba, už poněkolikáté, hodně dobře. Zatím se nám daří, tak doufejme, že to vydrží co nejdéle. Sestava: Ivo, Kubík, Michal, Jožka, Joža a Martin. Sobotní odpoledne jsme zakončili u Baje. Pivo, burčák, klobásky a dobrá nálada. Dík těm, kteří se na občerstvení podíleli nebo jinak přispěli.