Futsal – třetí jarní turnaj

futsal

V sobotu 25.4.2015 se na hřišti Gymnázia Bučovice utkal tým JČ Marefy se dvěma domácími týmy.

V prvním zápase narazil na rezervní tým Orlů Bučovice. Ve vyrovnaném zápase si marefští hráči udržovali mírný náskok, který při závěrečném tlaku domácích dokázali navýšit úspěšným zakončením brejkových situací.
Ve druhém zápase držely Marefy krok s favorizovaným a výrazně zkušenějším celkem Sokola Bučovice. Slibný poločasový výsledek 1:0 pro domácí a následný vyrovnaný úvod druhého poločasu pokazily individuální chyby v obranné fázi. Soupeř prokázal zkušenost a marefské mužstvo si už na dostřel nepustil.

I přes nepříznivý výsledek druhého zápasu udrželi hráči JČ Marefy nastavený jarní trend a to alespoň jedno vítězství v každém turnaji.

Orli Bučovice B JČ Marefy 4:8 (3:3)
Branky: Volec Lubomír, Šrom Marek, Koudelka Jan, Volec Rudolf – Maláč Jakub 5, Jeřábek Lukáš 2, Šťastný Jan
Sokol Bučovice JČ Marefy 9:4 (1:0)
Branky: Lazor Jaromír 4, Přibilík Radim 2, Přibilík Martin 2, Dufek Ladislav – Maláč Petr, Maláč Jakub, Levíček Pavel, Jeřábek Lukáš

JČ Marefy je aktuálně na 9. pozici v tabulce. Kompletní informace jsou uvedeny na http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/jihomoravsky/vyskov/souteze.asp?soutez=9B6O1A&show=Aktual