Futsal – pátý podzimní turnaj

Dne 24.9. se na hřišti v Bučovicích odehrála pouze tři utkání, protože hostující celek Vyškov City nemá partnera do dvojice, takže turnaje objíždí sám. Volného místa v termínu družstva JČ Marefy a FC Klouboučky B využily ke vzájemnému zápasu.

JČ Marefy – Vyškov City

V utkání proti hostujícímu celku z Vyškova, který je nováčkem letošní sezony, došlo k mírnému překvapení. Domácí celek měl využít zkušeností a porazit svého soupeře. Ten však předvedl větší bojovnost a individuální kvality a výsledek zvrátil na svoji stranu.

JČ Marefy Vyškov City 5:9 (3:2)
Branky: Maláč Jakub, Šťastný Jan, Kopáček Lukáš, Levíček Pavel, Adamík Tomáš – Gryc David 4, Šafařík Stanislav 3, Lánský Radim, Toman Jiří

FC Klouboučky B – JČ Marefy

Ve druhém utkání domácím vyšel začátek jakož i celý první poločas, který pak určil výsledek zápasu. Marefští se přiblížili nasazením a aktivitou k výkonům, které předváděli v minulé sezóně. Po zásluze zvítězili rozdílem osmi branek.

FC Kloboučky B JČ Marefy 2:10 (1:6)
Branky: Dluhoš David, Koval Stanislav – Maláč Jakub 4, Kopáček Lukáš 3, Maláč Petr, Šťastný Jan, Chaloupka Vít