Futsal – čtvrtý podzimní turnaj

Dne 17.9. se na hřišti u gymnázia v Bučovicích utkalo družstvo JČ Marefy s domácími týmy Orli Bučovice B a Sokol Bučovice.

Orli Bučovice B – JČ Marefy

Úvodní utkání bylo kontrastem dvou rozdílných poločasů. V první půli si JČ Marefy dokázali vytvářet šance, úspěšně je proměňovat a soupeře nepouštět do vyložených šancí. Výsledkem bylo zasloužené průběžné vedení 1:4 v poločase.
Do druhé půle nastoupil marefský celek se záměrem pokračovat v předváděném výkonu a nedovolit soupeři vrátit se do zápasu. Na hřišti však došlo k úplnému opaku. Souhrnem nevynucených chyb a nedůrazu marefských hráčů se bučovický tým probojoval k vítěztsví.

Orli Bučovice B JČ Marefy 8:6 (1:4)
Branky: Nedoma David 4, Lazor Zdeněk 2, Volec Lubomír, Volec Rudolf – Maláč Jakub 2, Kopáček Lukáš 2, Maláč Petr, Šťastný Jan

Sokol Bučovice – JČ Marefy

Druhé utkání bylo po selhání v předcházejícím zápase bojem o přijatelný výsledek. Soupeř byl od úvodních minut lepší, své šance proměňoval a nedovolil týmu JČ Marefy víc, než dvě vstřelené branky. Po zásluze domácí tým zvítězil o 8 branek.

Sokol Bučovice JČ Marefy 10:2 (4:1)
Branky: Svoboda Dušan 4, Nedoklanov Kiril 2, Dufek Ladislav 2, Vágner David, Nevole Petr – Maláč Jakub, Šťastný Jan