Futsal – třetí podzimní turnaj

Kvůli odložení dvou předchozích turnajů týmu JČ Marefy v rámci okresního přeboru vstoupilo mužstvo do nového ročníku až 10.9. na hřišti v Bučovicích. Soupeři marefského celku byly týmy SK Hvězdlice a TJ Mouřínov.

JČ Marefy – SK Hvězdlice

V prvním zápase byl mužstvu JČ soupeřem tým Hvězdlic, domácí mužstvo bylo jasným papírovým favoritem. Výsledek zápasu tomu odpovídal. Marefští dokráčeli k jednoznačnému vítězství o 11 branek.

JČ Marefy SK Hvězdlice 13:2 (7:2)
Branky: Maláč Jakub 5, Kopáček Lukáš 2, Levíček Pavel 2, Adamík Tomáš 2, Maláč Petr, Chaloupka Vít – Gamba David, Hanzl Ondřej

JČ Marefy – TJ Mouřínov

Ve druhém utkání došlo k souboji loňského čtvrtého a pátého týmu tabulky. Stejně jako v loňském celkovém pořadí i dnes mělo družstvo Mouřínova mírně navrch. Jeho převaha vyústila ve vítězství hostujícího celku.

JČ Marefy TJ Mouřínov 6:10 (2:4)
Branky: Maláč Jakub 2, Adamík Tomáš 2, Maláč Petr, Levíček Pavel – Vintr Ondřej 4, Konečný Jiří 2, Navrátil Marek, Sádlík Michal, Jelínek Roman, Vintr Marek