Vítovice A – Marefy, Bučovice A – Marefy

20

Jarní část volejbalové sezony 2015/2016 zakončilo marefské družstvo žen v neděli 12. 6. 2016 dvojzápasem. Nejprve se utkaly ve Vítovicích s místním „áčkem“. Přestože byly sety poměrně vyrovnané, v koncovce dokázaly rozhodnout hráčky Vítovic a zvítězily 3:0.

Ke druhému utkání Marefačky nastoupily v Bučovicích. Soupeřkami jim byly opět hráčky z „áčka“. Snad únava z předchozího zápasu, snad „blok“ ze soupeřek z Bučovic zajistil místním poměrně snadnou výhru 3:0.

Do příští sezony je určitě co zlepšovat. Nicméně v jarní části sezony odvedly marefské ženy dobré výkony, kterými překvapily i své soupeřky. Výkonnostě šly hodně nahoru. Přes léto by ale určitě měly zapracovat na důraznější koncovce.

Sestava: Hana Černá, Zuzana Novotná, Lenka Cigánková, Bára Poloučková, Květa Šťastná, Veronika Mičánková, Hela Vinklárková

Volejbal Ženy