Orlovice – Marefy

1

V neděli 22. 5. 2016 odehrály marefské ženy další volejbalové utkání, tentokrát na hřišti v Orlovicích. I v tomto utkání nebyl vstup do zápasu nejlepší, děvčatům chvíli trvalo, než se rozehrály. První set tedy skončil velmi brzy vítězstvím domácího týmu. V druhém setu už bylo znát, že se Marefačky rozehrály, zlepšil se příjem a servis a zvýšil se také důraz na síti. Přestože i druhý set vyzněl vítězně pro děvčata z Orlovic, bylo již znát, že Marefačky jdou výkonnostě nahoru. Vstup do třetího setu měly jasně v rukou, od prvního míče se ujaly vedení a třetí set ukončily vítězně. I ve čtvrtém setu se děvčata z Maref ujala vedení a držela si náskok až do samotného závěru. Bohužel se ale nepodařilo jej udržet a čtvrtý set skončil prohrou za stavu 23:25. Družstvo žen odevzdalo na hřišti soupeře velmi dobrý výkon a dalo tím najevo, že se s ním musí počítat.

Sestava: Hanka Černá, Zuzana Novotná, Lenka Cigánková, Květa Šťastná, Hela Vinklárková, Verča Mičánková, Lucka Levíčková