Futsal – pátý jarní turnaj

Dne 21.5.2016 se na domácím hřišti ve Slavkově utkalo družstvo JČ Marefy se dvěma týmy Mouřínova.

JČ Marefy – Mouřínov A

V prvním poločase měli marefští mírnou převahu, kterou dokázali přetavit v poločasové vedení 3:1. Ve druhém poločase ale soupeř srovnal a domácí mužstvo zatlačil. Rozhodující úder se ale podařilo vsítit družstvu JČ Marefy a ve vyrovnaném utkání zvítězilo.

JČ Marefy Mouřínov A 6:4 (3:1)
Branky: Maláč Jakub 3, Kopáček Lukáš 2, Levíček Pavel – Jelínek Roman 3, Sádlík Michal

JČ Marefy – Mouřínov B

Druhému mouřínovskému celku se letos nedaří a okupuje poslední příčku tabulky. Papírové předpoklady byly tedy jasné, chvíli se je ale nedařilo naplňovat. Soupeř šel dokonce do vedení 0:1. Jednalo se ale o jediný úspěch hostujícího celku. Nakonec se marefským podařilo zvítězit vysokým rozdílem.

JČ Marefy Mouřínov B 14:1 (4:1)
Branky: Maláč Jakub 6, Maláč Petr 2, Šťastný Jan 2, Kopáček Lukáš 2, Chaloupka Vít, Adamík Tomáš – Vrána Jiří