Marefy – Vítovice B

IMG_1323

V neděli 15. 5. 2016 přivítaly marefské ženy na domácí půdě družstvo Vítovice B. Vstup do zápasu domácím nevyšel a po dvou setech prohrávaly 2:0. Poté (zatímco probíhala úprava hřiště) dala děvčata hlavy dohromady a rozhodla se, že tento zápas tak snadno neodevzdají. Od třetího setu začaly hrát svou hru, zlepšila se práce v poli, více se útočilo a bojovnost vynesla domácím nejprve jeden vítězný set a poté i druhý. Zápas měl být tedy rozhodnut v tie-breaku.  Do posledního setu nastoupily Marefačky s odhodláním vyhrát a to se jim také za stavu 15:11 podařilo. Radost domácích byla opravu veliká. Zaslouženě vyhrály 3:2.

Velké díky patří fanouškům, kteří i přes nepřiznivý začátek zápasu vydrželi až do konce a domácí hráčky podpořili.

Sestava: Hana Černá, Zuzana Novotná, Lenka Cigánková, Bára Poloučková, Veronika Mičánková, Hela Vinklárková, Lucka Levíčková