Marefy – Bučovice B

9

Jarní část volejbalové sezony 2015/2016 zahájilo marefské družstvo žen v neděli 8. 5. 2016.  Hned na úvod je čekal těžký soupeř z Bučovic. Vstup do zápasu byl dobrý, ale bučovské ženy opět projevily svoji kvalitu na síti i v poli a také cenné volejbalové zkušenosti. Na domácí snad dolehla i únava, protože v nohách měly celodenní volejbalový turnaj. Soupeřky se jej ale zúčatnily také a i přes to dokázaly opět zvítězit 3:0.

Sestava: Hana Černá, Zuzana Novotná, Květa Šťastná, Lenka Cigánková, Veronika Mičánková, Helena Vinklárková

PS: Důležité sdělení pro všechny fanoušky a přátele sportu: hrací den u všech zápasů žen se změnil ze soboty na neděli. Domácí zápasy se tedy budou odehrávat vždy v neděli od 16:00 (pokud nebude zápas přeložen).

Volejbal Ženy