Marefy A – Vítovice

Při prvním domácím podzimním utkání jsme hostili volejbalisty z Vítovic. Áčko začalo dobře a vypracovalo si mírný náskok, který udržovalo až do koncovky. Pak ale přišly na řadu zcela zbytečné chyby, které hosté využili k výhře v prvním setu. Od druhého jsme však zlepšili celkově hru, začalo se víc dařit na smeči i na přihrávce. Druhý set jsme vyhráli a do třetího také vstoupili lépe. Hráčům z Vítovic se však nedá upřít bojovnost a snaha. Ale i přesto domácí zvítězili i ve třetí sadě. Čtvrtý set byl nejvyrovnanější. Na obou stranách se dobře příjmalo i smečovalo a tak se rozhodlo až v závěru. Od stavu 20:20 jsme hostům odskočili o tři body a zápas dohráli. První výhra v sezoně, ale na družstvo s takovými zkušenostmi a herním potenciálem jaký Marefy mají … . Sestava: Joža, Michal, Míťa, Vojta, Jožka, Martin, Kubík.