Marefy – Vyškov

3

V sobotu 13. 6. 2015 odehrálo družstvo marefských žen své poslední utkání jarní části sezóny. Na domácí půdě přivítaly soupeřky z Vyškova. Do zápasu vstoupil domácí tým velmi dobře. Všechny hráčky odvedly skvělou práci na síti ale také v poli. Dokázaly si podržet servis a díky tomu si vytvořily náskok, který neudržely pouze jednou, což je stálo jeden prohraný set. Celkově však vyhrály 3:1 a dočkaly se tak své první výhry v jarní části sezóny.

Díky pohotové reakci sokolského bratra Martina Poloučka  si přímo na hřišti přiťukly vínem a vítězství oslavily výbornou trubičkou.

Vítězná sestava: Hana Novotná, Zuzana Novotná, Lenka Cigánková, Barbora Poloučková, Květa Šťastná, Veronika Mičánková, Lucie Levíčková

V závěru sezóny uspěly marefské ženy ještě jednou, i když tentokrát se jednalo o vítězství kontumační. Tým Křenovic ze soutěže odstoupil a díky tomu si připíší do tabulky další body za výhru 3:0.