Kobylí – Marefy A

V sobotu 16. 5. 2015 jelo marefské volejbalové áčko mužů na poslední zápas do Kobylí. Byla sice zima a zataženo, ale domácí nás přivítali tradičně… ( na podzim burčák nebo víno, na jaře to, co se minulý rok vypálelo ). Naši nastoupili v sestavě Kája, Vojta, Kubík, Míťa, Ivo a Joža. Domácí v tradiční sestavě. Po dvou vyhraných setech to vypadalo na snadnou výhru, zvlášť když se domácím zranil po obětavém zákroku nahrávač Franta Řačák ( 64 let ). Další dva sety ale zaslouženě pro sebe rozhodli v koncovkách domácí. Tie – break. Naši hráči si od začátku vypracovali mírný náskok a ten pak celkem pohodlně dotáhli až do konce. Po nezbytné pauze, spojené s občerstvením se, odehrálo druhé utkání. Obraz hry byl hodně podobný předchozímu zápasu. Domácím nejde upřít snahu, ale naši hráči jsou přece jenom sehranější a zkušenější. Druhý zápas jsme vyhráli poměrem 3 : 1. Zdravíme do Kobylí Frantu, Zdenála  a všechny kluky. Mějte se a třeba někdy u Vás na turnaji… Volejbalisté z Maref.