Marefy – Vítovice B

zenska

V neděli 24. 5. 2015 nastoupilo družstvo žen Sokola Marefy k dalšímu volejbalovému utkání na domácí půdě. Přivítaly tým Vítovice B. Jedná se o dlouholetého soupeře, se kterým se občas nebojuje pouze na hřišti. Výhodou pro Marefačky tedy mohlo být domácí prostředí. Nepřízeň počasí bohužel způsobila, že na utkání téměř nikdo nepřišel.

Vstup do zápasu nebyl opět nejhorší. Domácí tým ale udělal několik chyb, které se týkaly špatného příjmu a také nepovedeného servisu. Práce v poli byla dobrá, chyběla však koncovka, která rozhodla, že Vítovice zvítězily na hřišti soupeřek 3:1. Domácí hráčky si tak poprvé v jarní část sezony připsaly první vítězný set.

Sestava: Hana Novotná, Zuzana Novotná, Lenka Cigánková, Barbora Poloučková, Veronika Mičánková, Květa Šťastná, Helena Vinklárková