Marefy A – Hodonín

IMG_9878

10. května 2015 přivítalo marefské áčko mužů volejbalisty Hodonína. Tradičně silný soupeř. Domácí nastoupili v sestavě Vojta, Joža, Michal, Kubík, Míťa, Jožinek a Kája. První set se našim hráčům opravdu povedl. Od příjmu podání, přes velice dobrou hru v poli až po útok. Opravdu set, který se musel líbit. Hodonín však dokázal svoji zkušenost a proto se od druhého setu hra vyrovnala. Druhý set vyhráli hosté až v koncovce, třetí a čtvrtý zase domácí borci. I přes drobné výpadky je třeba áčko pochválit. Zvládlo rozhodující výměny hlavně ve třetím setu. Po půlhodinové přestávce hosté prostřídali sestavu a bylo to znát. Druhý zápas byl vyrovnanější a postupně dospěl až do tie-breaku. Ten nakonec pro sebe rozhodli hráči Hodonína. Zápasy vyrovnaných soupeřů končí ve většině případech 1 : 1. Obě družstva, až na několik chyb předvedla velice dobrý výkon. Zdravíme kamarády z Hodonína!