Hrušovany nad Jevišovkou – Marefy A

VOLEJBAL_COOL

V sobotu 2.5. 2015 odjelo áčko na první jarní dvojzápas do Hrušovan na Jevišovkou. S tímto soupeřem jsme se utkali před týdnem doma. Jednalo se o odložený zápas z podzimu a trochu překvapivě, ale zaslouženě jsme dvakrát vyhráli 3 : 2. Hrálo se vůbec poprvé v nové a velice pěkné tělocvičně. Bohužel tentokrát byl zápas podstatně jiný. Tradičně silný domácí tým byl od začátku prostě lepší. Nám se nedařil hlavně příjem podání. Od toho se odvíjela i další hra. I přes veškerou snahu to jaksi nešlo. Oba zápasy skončily 3 : 0 pro domácí a musí se nechat, že po právu… Sestava: Vojta, Michal, Ivo, Joža, Kubík, Martin, Kája. P.S. Přeju našim kamarádům z Hrušovan nad Jevišovkou hodně sportovních úspěchů v dalších letech.